Главная » 2014 » Август » 10 » W Windows 9, zostaną usunięte boczne menu, a także pojawią się wirtualne desktopy
17:03
W Windows 9, zostaną usunięte boczne menu, a także pojawią się wirtualne desktopy

Nowa major wersja systemu Windows znajduje się obecnie w fazie czynnego rozwoju. Kolejne pogłoski twierdzą, że Microsoft zamierza zrezygnować z pewnych zmian, które pojawiły się w Windows 8.

Autorytatywne źródła twierdzą, że w niniejszym beta-kompilacji systemu operacyjnego Windows 9 nie stwierdzono bocznych menu, które pozwalały w Windows 8 powodować ustawienia i wyłączyć komputer, a także wykonywania innych manipulacji. Warto zauważyć, że te boczne menu nieźle wyglądał na tabletach z Windows 8, ale na komputerach desktopowych były zupełnie nie na miejscu.

Jednak, boczne menu nie zostaną całkowicie usunięte, niektóre ich elementy pozostaną w Metro w aplikacjach, które teraz będą się uruchamiać w klasycznym interfejsie. Wskazano, że w Windows 9 po raz pierwszy pojawią się pulpity wirtualne, które są nierozerwalnie związane z systemów operacyjnych firmy Apple, a także Ubuntu.

Te wirtualne pulpity będzie można dostosować do różnych potrzeb. Takie innowacje jeszcze raz potwierdza chęć Microsoft skoncentrować się na pulpicie. Oczekuje się, że podgląd wersja Windows 9 będzie dostępny w zimie tego roku, a ostateczna wersja ukaże się wiosną 2015 roku.

Просмотров: 83 |
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map