Главная » 2014 » Август » 10 » Tryb multiplayer w Android przestanie być na wyłączność dla tabletów
17:07
Tryb multiplayer w Android przestanie być na wyłączność dla tabletów

Nieco ponad rok temu firma Google oficjalnie zaprezentowała system operacyjny Android 4.3 Jelly Bean, i byliśmy bardzo zadowoleni kilku nowych małym dodatki, którzy przybyli z tym uaktualnieniem. Jednym z takich stało się wprowadzenie funkcji zarządzania wieloma kontami z połączeniem profili. To pozwoliło użytkowników systemu Android-tablet tworzyć profile ograniczone (idealny dla dzieci). Tylko był jeden problem - ta funkcja jest tylko i wyłącznie dla tabletów.

Później czas i nawet oficjalne wydanie nowej wersji systemu operacyjnego Android wyszukiwania gigant zaczął rozwiązywać ten problem. W odpowiedzi na użytkownika, który prosił, by wdrożyć tak przydatną funkcję prowadzenia wielu kont dla smartphonów z systemem operacyjnym Android, Google przez kilka godzin odpowiedziała, mówiąc, że nowość pojawi się w przyszłości aktualizacji zielonego robota, tym samym pytanie zostanie oficjalnie zamknięty. Sukces!!!

Niestety, jak zawsze, technologiczna firma nie poinformowała, czy jest to oddzielny mol aktualizacja lub nowa funkcja przyjdzie wraz z następującym znaczącym uaktualnieniem pod nazwą Android L (Android 5.0 ma, chociaż plotki sugerują wersję Androida 4.5). W każdym razie, możesz być pewien, że wkrótce będzie można zarządzać wieloma kontami na swoim smartfonie z systemem Android. Miejmy nadzieję, że tryb multiplayer pojawi się już wkrótce.

Просмотров: 84 |
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map