Главная » 2014 » Сентябрь » 22 » Объявлены лауреаты кинофестиваля "Зеркало"
17:24
Объявлены лауреаты кинофестиваля "Зеркало"
W regionu iwanowo zakończył się IV Międzynarodowy festiwal filmowy w imieniu Tarkowskiego "Zwierciadło". W ramach festiwalu, którego prezydentem jest reżyser Paweł Łungin, wykazano ponad 120 filmów. Grand prix "Lustra" otrzymał obraz "Zakazany owoc" w reżyserii Domu Карукоски.

W regionu iwanowo zakończył się IV Międzynarodowy festiwal filmowy w imieniu Tarkowskiego "Zwierciadło"), informuje RIA Novosti . Festiwal trwał sześć dni - od 24 do 30 maja.

Grand prix za najlepszy film fabularny "Zakazany owoc" w reżyserii Domu Карукоски, a najlepszym reżyserem jury festiwalu przyznało Jong Su Ile снявшего obraz "Himalaje - tam, gdzie mieszka wiatr". Również w ramach festiwalu lepszy obraz wybrała i Izba filmoznawców i krytyków filmowych, faworytem której stał się film "Człowiek, który jadł wiśni" Паймана Хагани.

Nagroda za najlepszą rolę męską przypadła rosyjskiego aktora Jurija Nazarowa - specjaliści dostrzegli jego grę w taśmie "Prawdziwy południe". Nagrodę za najlepszą rolę kobiecą podzielili się dwie aktorki. Аманду Piłce i Марьют Маристо odznaczony za udział w filmie chorwackiego reżysera Никши Свиличича "wierzę w anioły".

Pod koniec uroczystej ceremonii wręczenia nagród festiwalu prezydent "Lustra" reżyseria : Paweł Łungin wręczył nagrodę za najlepszy studencki film. Zwycięzcą w tej kategorii stał się film "Otchłań" Antona Коскова.

W ramach festiwalu filmowego, który odbywa się w sześciu miastach regionu iwanowo z 2007 roku, wykazano ponad 120 filmów.
Просмотров: 52 |
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map