Главная » 2014 » Август » 10 » Google wydała Android L Developer Preview 2 (LPV81C)
16:57
Google wydała Android L Developer Preview 2 (LPV81C)

To jest niesamowite, zaskakujące, że firma Google wszystko, wzięła się za wydanie drugiej wersji beta nowego systemu operacyjnego Android L Developer Preview. Jeśli nie pamiętasz, to wcześniej renomowane portale jednym głosem twierdzili odwrotnie, i że nie zobaczymy nową wersję firmware, jednak stało się to dziś. Бувально tylko że nowy firmware był wypełniony na oficjalnej stronie dla deweloperów do smartfonu LG Nexus 5 i tabletu ASUS Nexus 7 drugiej generacji w wersji z Wi-Fi-moduł.

Android L Developer Preview 2 otrzymała numer kompilacji LPV81C dla гуглофлагмана w piątym pokoleniu, a waży 431 Mb. Obecnie, niestety, nikt jeszcze nie zdążyłem zainstalować nowy firmware, więc nie wiadomo, czy pojawiły się nowe funkcje i jakie były dopracowane błędy i niedociągnięcia. Jednak, oczywiście, ja teraz pobiegnę instalować nowość na swój telefon i po pewnym czasie użytkowania może napiszę szczegółowy przegląd nowości, jeśli istnieją.

Przypomnijmy, przedprodukcyjnej wersji dużego aktualizacji systemu operacyjnego Android z nowym interfejsem użytkownika Material Design została oficjalnie zaprezentowana podczas konferencji Google I/O w 2014 roku, a szczegółowy przegląd minionego wydarzenia można przeczytać na Трешбоксе. Pobierz nowe firmware dla wyżej wymienionych urządzeń można na oficjalnej stronie Google.

Просмотров: 63 |
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map