Главная » 2014 » Август » 10 » Google przejmuje serwis Emu - komunikator i osobisty asystent
17:06
Google przejmuje serwis Emu - komunikator i osobisty asystent

Dziś gigant wyszukiwania Google oficjalnie ogłosił, że przejmuje aplikacja Emu - dobry komunikator i niepełnym wymiarze czasu osobisty asystent, który jest podobny do swojego koszyka na konkurenci w osobie Apple Siri, Google Now. Serwis Emu minął długi okres beta testów jakiś czas temu, a teraz jest on dostępny dla dwóch wiodących systemów operacyjnych - Android i iOS. Później wersja dla systemu Android został usunięty, ponieważ firma stwierdziła, że chciała zamień wszystkie swoje uwagi na dziecko Apple. Wiele mieć nadzieję, że aplikacja do przesyłania wiadomości Emu jeszcze wróci do zielonego robota.

I to na pewno się wydarzy! Google kupuje narzędzia Emu, a wsparcie projektu zostanie zakończona 25 sierpnia 2014 roku. Więcej informacji o tym, do czego aplikacja Emu tech-гиганту z Mountain View, dowiemy się później, a na razie możemy zrobić tylko uzasadnione przypuszczenie. Serwis Emu jest мессенджером, a do tego ma wbudowanego osobistego asystenta typu Apple Siri. Asystent pozwala na przeglądanie kalendarza, aby zarezerwować stolik na kolację i ustawiać przypomnienia bezpośrednio z aplikacji do obsługi wiadomości. Zadania te mogą być zainstalowane jako zautomatyzowanych. Google prawdopodobnie integruje tę technologię w Hangouts.

Przypomnijmy, firmowy serwis Hangouts to wieloplatformowy komunikator Google, wydany 12 maja ubiegłego roku dla systemów iOS i, odpowiednio, Android. Obecnie znajduje się w fazie czynnego rozwoju, więc jest bardzo prawdopodobne, że z zakupem urządzenia wielofunkcyjnego odpowiednika o nazwie Emu komunikator Hangouts почерпнет wiele przydatnych funkcji. Co myślisz o tym zakupie?

Просмотров: 83 |
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map