Главная » 2014 » Август » 10 » Były pracownik Apple umieścić wizytówkę firmy na sprzedaż
16:56
Były pracownik Apple umieścić wizytówkę firmy na sprzedaż

Być może już słyszeliście, zabawne, ale prawdziwych historii o pracowniku firmy Apple, którego-jak na ironię-na imię Sam Sung (Sam Sung). Tak, jak i światowego lidera - firmy Samsung. Sam pracował w sklepie Apple Store w Kanadzie jako "specjalisty". To oznacza, że ma prawo mieć własną oficjalną wizytówkę Apple Store. Tak jak Sun w towarzystwie dziś już nie działa, to z pewnością domyślasz się, że zrobił ze swoimi rzeczami.

Sam Sung nie długo pracował w Apple, i wszystko, co mu się dostało za wszystkie jego dni pracy - jedna wizytówka firmy Apple i t-shirt. Teraz, wraz z odejściem z firmy, Sam bym po prostu mógł wyrzucić wszystko, ale był dobrym człowiekiem. On spakował obie rzeczy, umieścił je w ramkę i wysłał na sprzedaż na aukcji eBay za 99 centów. Aukcja potrwa do 15 sierpnia, ale teraz stawka jest zaskakująca - 80000 dolarów (3000000 pln). Środki uzyskane z aukcji trafi na cele charytatywne.

Na pewno Sam Sung współpracuje z Apple do charytatywnej akcji, więc nic dziwnego i nawet fajnie, że rzeczy odeszli na dobre sprawy. A co zrobić z wizytówką i oryginalnym spodnie Apple? Na pewno wielu będzie się zastanawiać - napiszcie w komentarzach.

Просмотров: 66 |
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map